
Болт до верстатних пазів оброблених М12х50 ГОСТ 13152-67, DIN 21346, DIN 787
- В наявності
- Оптом і в роздріб
54 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Болт до верстатних пазів оброблених М12х50 ГОСТ 13152-67, DIN 21346, DIN 787
ТОВ «М-Креп» приймає замовлення на виготовлення болтів із верстатним пазом за ГОСТ 13152-67 з різних вуглецевих і леджених сталей під замовлення: ст.35, ст.45, ст.40Х, ст.30ХГСА, ст.40ХНХНМА та ін. Болт ГОСТ 13152-67 виконаний 2 — з циліндричною головкою з блисками.
Болт до пазів верстатний оброблений ГОСТ 13152-67 7002-2520
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегапромкрепь |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Матеріал болта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 28 мм |
| Висота головки | 8 мм |
| Ширина головки | 22 мм |
| Довжина болта | 50 мм |
| Вага | 0.074 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴



