Гайка шестигранна DIN 934 М72 8
Гайка стандарту DIN 934 застосовується в різних галузях машинобудування, промисловості та інших. Залежно від специфіки використання є кілька різновидів цього кріплення:
- DIN 934 Гайка шестигранна
- Гайка шестигранна з дрібним кроком різі DIN 934
- Гайка шестигранна з дюймовою різзю ~DIN 934 UNC UNF
Аналоги DIN 934:
- ISO 4032 — гайки шестигранні класу точності А, В.
- ISO 4033 — гайки шестигранні високі класу точності А, В.
- ISO 4034 — гайки шестигранні класу точності С.
- DIN 555 — гайки шестигранні з метричною різзю від М1 до М110 класу точності С.
- ГОСТ 5915-70 — гайки шестигранні з метричною різзю від М1.6 до М48 класу точності В.
- ГОСТ 5927-70 — гайки шестигранні з метричною різзю від М1 до М48 класу точності А. Порівняння стандартів DIN 934 і ГОСТ 5927-70.
- ГОСТ 10605-94 — гайки шестигранні з метричною різзю від М52 до М150 мм класу точності В.
- ГОСТ 15526-70 — гайки шестигранні з метричною різзю від М3 до М48 класу точності С.
* Вживання терміну "Аналог" не означає 100% відповідність.
Під час купівлі потрібно також звернути увагу на клас міцності виробу DIN 934. Навантаження, які будутьати на цей кріпильний елемент, мають бути чітко окреслені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегапромкрепь |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 72 мм |
| Клас міцності | 8 |
| Висота | 58 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 105 мм |
| Крок різьби | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 898 ₴




Відправка з 06 квітня 2026
