Болт високоміцний DIN 6914 М20х70 клас міцності 10,9
Болт DIN 6914 виробляється з вуглецевої сталі. Після виробництва можливе за бажанням замовника нанесення цинкового покриття гарячого або термодифузійного методу.
Мають клас міцності 10,9; 12,9; 110 ХЛ часто використовуються для кліматичних умов крайньої півночі.

Нижче наведені основні розміри та характеристики болтів DIN 6914.
| Розмір різі | s | e | k | b |
|---|---|---|---|---|
| M12 | 22 | 23,91 | 8 | 21 |
| М16 | 27 | 29,56 | 10 | 26 |
| М20 | 32 | 35,03 | 13 | 31 |
| М22 | 36 | 39,55 | 14 | 32 |
| М24 | 41 | 45,2 | 15 | 34 |
| М27 | 46 | 50,85 | 17 | 37 |
| М30 | 50 | 55,37 | 19 | 40 |
| М36 | 60 | 66,44 | 23 | 48 |
У компанії М-Креп на складі також постійно є й інші шестигранні болти з неповною різзю. Один із них — DIN 931. Телефонуйте та замовляйте будь-яке кріплення в нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегапромкрепь |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та збільшеним розміром під ключ |
| Матеріал болта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Діаметр головки | 32 мм |
| Висота головки | 13 мм |
| Довжина болта | 70 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття, гаряче цинкування, гальванічне покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







