DIN 433 М6 цинк Шайба зменшена
Вузьку шайбу DIN 433 називають також "зменшена шайба" або ще "підкладна". Застосовується такий виріб здебільшого в машинобудуванні, однак й інші галузі активно застосовують плоску шайбу у виробництві продукції.
Шайба плоска DIN 433 внутрішній діаметр 6.4 зовнішній 11 і товщина 1.6 мм.
Стандарти, за якими виготовляється вузька шайба:
- ГОСТ 10450-78 - Російський стандарт
- ISO 7092 — Міжнародний стандарт
- EN 27092 — Європейський стандарт
- DIN 433 — Німецький стандарт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал шайби | Сталь загартована |
| Покриття | Цинк |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 6.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 11 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | М-Кріплення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,34 ₴
- Мінімальне замовлення: 1000 шт.




