Шайба DIN 7349 М14цинк
DIN 7349 Шайба плоска посилена. Клас точності А. Внутрішній діаметр шайб 15 мм, зовнішній діаметр від 36 мм, товщина 36 мм.

| d | d1 | d2 | s | f |
|---|---|---|---|---|
| M3 | 3.2 | 9 | 1 | 6 |
| M4 | 4.3 | 12 | 1.6 | 8 |
| M5 | 5.3 | 15 | 2 | 10 |
| M6 | 6.4 | 17 | 3 | 12 |
| M8 | 8.4 | 21 | 4 | 16 |
| M10 | 10.5 | 25 | 4 | 18 |
| M12 | 13 | 30 | 6 | 21 |
| М14 | 15 | 36 | 6 | 25 |
| M16 | 17 | 40 | 6 | 28 |
| М18 | 19 | 44 | 8 | 32 |
| M20 | 21 | 44 | 8 | 35 |
| М22 | 23 | 50 | 8 | 38 |
| M24 | 25 | 50 | 10 | 40 |
| M27 | 28 | 60 | 10 | 45 |
| M30 | 31 | 69 | 10 | 50 |
Позначення:
d — розмір різі болтів
d1 - внутрішній діаметр шайби
d2 - зовнішній діаметр шайби
s — товщина шайби
f — довжина штифта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегапромкрепь |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Товщина шайби | 6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.



Відправка з 06 квітня 2026
