Шайба плоска посилена DIN 1440 М36
Шайба DIN 1440 плоска посилена під палець в Україні продається виробництва Польщі, Німеччини, України (МЕГАПРОМКРЕПЬ).
Шайба DIN 1440 внутрішній діаметр 36, зовнішній 52, товщина шайби 6 мм.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегапромкрепь |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Товщина шайби | 6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 ₴
- Мінімальне замовлення: 25 шт.



Відправка з 15 квітня 2026
