Шайба плоска посилена DIN 1440 М27
Шайба DIN 1440 плоска посилена під палець в Україні продається виробництва Польщі, Німеччини, України (МЕГАПРОМКРЕПЬ).
Шайба DIN 1440 внутрішній діаметр 27, зовнішній 40, товщина шайби 5 мм.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегапромкрепь |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.



Відправка з 15 квітня 2026
