Шайба DIN 2093 В М10х4.2х0.4
Шайба пружинна тарілчаста, пружини-шайби DIN 2093 діаметр внутрішній 4.2 діаметр зовнішній 10, товщина 0.4 мм.
Шайба пружинна тарілчаста.
Тип виготовлення:
- A — важка шайба
- B – нормальна шайба;
- C — легка шайба.
Аналоги ГОСТ: ГОСТ 3057-90.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегапромкрепь |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 4.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Товщина шайби | 0.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття |
| Вид шайби | Пружина тарілчаста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴
- Мінімальне замовлення: 200 шт.



Відправка з 06 квітня 2026
