Шайба М24 DIN 125 200HV цинк гаряча
Шайба плоска, внутрішній розмір 26, зовнішній 44, товщина шайби 4 мм.
Плоска шайба DIN 125 належить до розділу Шайби, знаходить своє застосування в машинобудуванні, приладобудуванні, будівництві та автомобільній індустрії. У розділі нашого каталогу «М-Креп» ви знайдете різні типи шайб плоских, зокрема й шайбу збільшену.
Можливо також виготовлення плоских шайб із потрібними замовником (вам) параметрами. Крім того, під час придбання плоскої шайби DIN 125 ви можете купити в нас та інші елементи метричного кріплення. Наш склад регулярно поповнюється й оновлюється, тому якщо у вас виникнуть будь-які труднощі з пошуком необхідного виробу — звертайтеся до нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегапромкрепь |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Вид шайби | Кругла |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Гаряче цинкування, гальванічне покриття, без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.


Відправка з 06 квітня 2026
