Болт М20 ГОСТ 11674-75 башмачний
Болт, виготовлений відповідно до ГОСТ 11674-75має шестигранну сферичну головку і стрижень із неповною різзю. Його застосовують для кріплення башмака до гусеничних стрічок тракторів або танків. Оскільки кріплення піддається дії величезних навантажень, він виготовлений із якісної легованої стали марки 40Х і з класом міцності 10.9.
Сумісне з черевиковим або траковим болтом М20 ГОСТ 11674-75 застосовують гайку підвищеної міцності М20 ТУ-14-4-669-88. Для тривалішого терміну експлуатації та захисту від іржі кріплення піддають оцинковуванню

| d-діаметр різі, мм | e- діаметр шестигранника, мм | s — розмір головки під ключ, мм | к- висота головки, мм | b — довжина різі, мм | L — довжина болта, мм | Маса 1000 шт., кг |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | 33.3 | 30 | 19 | 32 | 62 | 238 |
М-кріп пропонує якісні болти М20 ГОСТ 11674-75 за цінами виробника. Також є склад із готовоюмітною продукцією: болти, гвинти, гайки, шайби, шпильки. Виробляємо постачання товару в будь-який регіон країни. Наші менеджери допоможуть вам із будь-якими запитаннями.


| Основні | |
|---|---|
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 33.3 мм |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Високоміцна сталь |
| Довжина болта | 62 мм |
| Висота головки | 19 мм |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Наявність гайки | Так |
| Клас міцності | 10.9 |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Виробник | Мегапромкрепь |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Вага | 0.238 кг |
- Ціна: від 166 ₴/кг





