Рим-болт М30 по DIN 580, ГОСТ 4751-73 неіржавка сталь А2 та А4
Для кріплення вантажу під час транспортування або підіймання застосовують спеціальне кріплення — римболт. Його прикручують до вантажу, який неможливо підняти методом обв'язування, наприклад, складної форми або зі зміщеним центром тяжіння.
Такелажний елемент складається зі стрижня з різзю та замкнутого кільця замість головки. Кільце найчастіше має круглу форму, але можуть стикатися й еліптичні елементи. Стрижень вкручується в основу вантажу, найчастіше в спеціально підготовлений отвір із різзю, а кільце залишається на поверхні. У нього вставляють гак або протягують трос для подальших робіт.
За стандартом din 580 рим-болт виконується з поцинкованої сталі методом кування. Попри складність такого процесу, вдається отримувати вироби підвищеної міцності та з більш суворим дотриманням розмірів, ніж під час штампування. Цинкове покриття захищає від корозії під час експлуатації в умовах підвищеної вологості.

Розміри болтів М30 DIN 580, мм
Крок різі дорівнює 3.5.
Діаметр виступу d2=65.
Висота болта без різі h=109.
Кільце рим-болта має діаметр зовнішній d3 = 108, внутрішній d4 = 60, товщину k=24.
Пропонуємо придбати рим-болти з неіржавких сталей. Також є великий асортимент стандартного кріплення. Метизи, відмінні від стандартів, виготовимо під замовлення. Працюємо по всій Україні.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Робоче навантаження | 3.6 т |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Вага | 1.66 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 109 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 60 мм |
| Діаметр підстави | 65 мм |
- Ціна: 8 888 ₴







