Рим-болт М10 по DIN 580, ГОСТ 4751-73 неіржавка сталь А2 та А4
Рим-болти DIN 580 використовуються як постійний елемент або знімна частина конструкцій і механізмів, призначена для їхнього підіймання та переміщення за допомогою вантажної техніки. Вони кріпляться в будь-які отвори з метричною різзю відповідного розміру або гайки, приварені або прикріплені іншим способом до корпусу вантажних вантажів.
Наявність міцного кільця великого діаметра дає змогу використовувати такелаж як провушину, у яку протягують троси та канати або вставляються вантажні гаки кранових установок і вантажопідіймальних машин.
Внутрішній і зовнішній діаметр кільця, параметри метричної різі та інші розміри такелажних пристосувань регламентуються міжнародним стандартом DIN 580, що описують вимоги до характеристик і властивостей кріплення для підіймання та переміщення вантажів.
Для виготовлення римболтів використовується міцна вуглецева сталь. Вимоги стандартів зобов'язують виробників метізів випускати неіржавкі й оцинковані рим-болти для захисту від корозії, підвищення надійності, гарантування безпеки та продовження терміну експлуатації такелажу.

Крок різі дорівнює 01.5.
Діаметр виступу d2=25.
Висота болта без різі h=45.
Кільце рим-болта має діаметр зовнішній d3 = 45, внутрішній d4 = 25, товщину k=10.
Зателефонуйте за зазначеними на сайті телефонами та замовте необхідне кріплення. Доставимо метизи максимально швидко за допомогою компаній-перевізників. Оптовим покупцям — знижка.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Робоче навантаження | 0.23 т |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Вага | 0.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 45 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 25 мм |
| Діаметр підстави | 25 мм |
- Ціна: 888 ₴







