Гвинт М16 DIN 6912 неіржавкий із циліндричною головкою зменшеної висоти та внутрішнім шестигранником, А2/А4
DIN 6912 — болт (гвинт) з низькою круглою (циліндричною) головкою з внутрішнім шестигранником. На шпильці болта DIN 6912 нарізана неповна метрична різь. Застосовується для з'єднання елементів конструкцій у машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислово-виробничих і будівельних галузях спільно з гайками, шайбами відповідних розмірів.
Болт DIN 6912 виробляється з вуглецевої сталі, неіржавкої сталі А2 і А4.

Нижче наведені технічні характеристики гвинта М16 DIN 6912:
P – 2 мм;
dk — 24 мм;
k – 10 мм;
S – 14 мм;
L – від 25 до 150 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М16 DIN 6912:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
25 |
56.6 |
|
30 |
63 |
|
35 |
69.7 |
|
40 |
78.7 |
|
45 |
80.5 |
|
50 |
91.5 |
|
55 |
99.5 |
|
60 |
107 |
|
70 |
122 |
|
80 |
140 |
|
90 |
154 |
|
100 |
169 |
|
140 |
226 |
|
150 |
242 |
Пропонуємо неіржавкі гвинти DIN 6912. Реалізуємо величезну кількість метизів: болти, шайби, гайки, шпильки, гвинти, штифти. Допоможемо виготовити деталь будь-якої складності за наданим кресленням. На всі ваші питання дадуть змогу наші менеджери. Будемо раді вашому дзвінку!



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 24 мм |
| Висота головки | 10 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴






