Гвинт М4 DIN 6912 неіржавкий із циліндричною головкою зменшеної висоти та внутрішнім шестигранником, А2/А4
DIN 6912 — болт (гвинт) з низькою круглою (циліндричною) головкою з внутрішнім шестигранником. На шпильці болта DIN 6912 нарізана неповна метрична різь. Застосовується для з'єднання елементів конструкцій у машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислово-виробничих і будівельних галузях спільно з гайками, шайбами відповідних розмірів.
Болт DIN 6912 виробляється з вуглецевої сталі, неіржавкої сталі А2 і А4.

Нижче наведені технічні характеристики гвинта М4 DIN 6912:
P – 0.7 мм;
dk – 7 мм;
k – 2.8 мм;
S – 3 мм;
L – від 6 до 40 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М4 DIN 6912:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
6 |
0.9 |
|
8 |
1.1 |
|
10 |
1.3 |
|
12 |
1.5 |
|
14 |
1.7 |
|
16 |
1.9 |
|
18 |
2.1 |
|
20 |
2.3 |
|
25 |
2.7 |
|
30 |
3.2 |
|
35 |
3.4 |
|
40 |
4.2 |
Пропонуємо неіржавкі гвинти DIN 6912. Реалізуємо величезну кількість метизів: болти, шайби, гайки, шпильки, гвинти, штифти. Допоможемо виготовити деталь будь-якої складності за наданим кресленням. На всі ваші питання дадуть змогу наші менеджери. Будемо раді вашому дзвінку!



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 7 мм |
| Висота головки | 2.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴






