Гвинт із неіржавкої сталі М22 DIN 7991 з потайною головкою і шестигранним шліцом, А2/А4
DIN 7991 — гвинт із потайною головкою з внутрішнім шестигранником або шліцом Torx (внутрішня зірочка). Гвинт DIN 7991 використовується у виробничих, промислових і будівельних зонах спільно із шайбами, гайками, втулками та іншими отворами з відповідним розміром різі, під час різних з'єднань і кріплення елементів.
Гвинти з потайною головкою DIN 7991 виробляються з вуглецевої сталі, неіржавкої сталі А2 і А4, латуні, алюмінію. Гвинти, виготовлені з вуглецевої сталі, зазвичай оцинковані.

Нижче наведені технічні характеристики гвинта М22 DIN 7991:
P – крок різі 2.5 мм;
dk – діаметр головки 36 мм;
S – розмір під ключ 14 мм.
У нас ви знайдете гвинти М2.5 DIN 7991 за цінами виробника. Є широкий вибір метизної продукції, крім гвинтів. Здійснюємо постачання товару по всіх частин України. За докладнішою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 36 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴







