Гвинт із неіржавкої сталі М16 DIN 7991 з потайною головкою і шестигранним шліцом, А2/А4
DIN 7991 — гвинт із потайною головкою з внутрішнім шестигранником або шліцом Torx (внутрішня зірочка). Гвинт DIN 7991 використовується у виробничих, промислових і будівельних зонах спільно із шайбами, гайками, втулками та іншими отворами з відповідним розміром різі, під час різних з'єднань і кріплення елементів.
Гвинти з потайною головкою DIN 7991 виробляються з вуглецевої сталі, неіржавкої сталі А2 і А4, латуні, алюмінію. Гвинти, виготовлені з вуглецевої сталі, зазвичай оцинковані.

Нижче наведені технічні характеристики гвинта М16 DIN 7991:
P – крок різі 2 мм;
dk – діаметр головки 30 мм;
k – висота головки 7.5 мм;
S – розмір під ключ 10 мм.
Таблиця довжин і мас гвинта М16 DIN 7991:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса 1000 гвинтів (кг) |
|
30 |
51.8 |
|
35 |
58.4 |
|
40 |
65.1 |
|
50 |
78.4 |
|
60 |
91.7 |
|
70 |
111 |
|
80 |
143 |
У нас ви знайдете гвинти М16 DIN 7991 за цінами виробника. Є широкий вибір метизної продукції, крім гвинтів. Здійснюємо постачання товару по всіх частин України. За докладнішою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 30 мм |
| Висота головки | 7.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴







