Гвинт із неіржавкої сталі М5 DIN 7991 з потайною головкою і шестигранним шліцом, А2/А4
DIN 7991 — гвинт із потайною головкою з внутрішнім шестигранником або шліцом Torx (внутрішня зірочка). Гвинт DIN 7991 використовується у виробничих, промислових і будівельних зонах спільно із шайбами, гайками, втулками та іншими отворами з відповідним розміром різі, під час різних з'єднань і кріплення елементів.
Гвинти з потайною головкою DIN 7991 виробляються з вуглецевої сталі, неіржавкої сталі А2 і А4, латуні, алюмінію. Гвинти, виготовлені з вуглецевої сталі, зазвичай оцинковані.

Технічні характеристики:
Діаметр головки — 10
Висота головки — 2.8
Розмір під ключ — 3
Глибина заглиблення під ключ — 2.3
Таблиця теоретичної маси гвинтів DIN 7991
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса, грам |
|
8 |
1.6 |
|
10 |
1.85 |
|
12 |
2.10 |
|
16 |
2.59 |
|
20 |
3.09 |
|
25 |
3.71 |
|
30 |
4.33 |
|
35 |
5.43 |
|
40 |
6.20 |
|
50 |
7.74 |
У нас ви знайдете гвинти М2.5 DIN 7991 за цінами виробника. Є широкий вибір метизної продукції, крім гвинтів. Здійснюємо постачання товару по всіх областях України. За докладнішою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 2.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 2 ₴







