Гвинт М20 ГОСТ 11738-84, DIN 912 з неіржавкої сталі
Гвинти під внутрішній шестигранний ключ DIN 912 виготовляються з головкою у формі циліндра та неповною різзю. Кріплення застосовується в створенні кріпильного з'єднання в станковій, меблевій, хімічній і суднобудівельній промисловостях.
Класифікація неіржавкого кріплення A4:
1.4401 316, 03Х17Н14М2 - сталь аустенітна незагартована, наявність молібдену (Мо) робить її особливо стійкою до впливу корозії. Також і технічні властивості цієї сталі за високих температур набагато краще, ніж у аналогічних сталей, що не містять молібдену. Хімічне обладнання, що зазнає особливо сильних впливів, інструмент, що входить до контакту з морською водою й атмосферою, обладнання для прояву фотоплівки, корпуси котлів, встановлення для перероблення їжі, ємності для відпрацьованих олій для коксохімічних установок.
1.4404 316L, 03Х17Н14М3 - сталь, аналогічна AISI 316, аустенітна незагартована, з дуже низьким вмістом вуглецю С, особливо підходить для виготовлення зварних конструкцій. Має високу стійкість до міжкристалічної корозії, використовується за температури до 450 °C. За хімічним складом відрізняється від 316 майже вдвічі меншим вмістом вуглецю. Знаходить ті ж застосування, що й AISI 316, для виготовлення зварних конструкцій, де необхідна висока стійкість до впливу корозії. Особливо придатна для виробництва харчових продуктів та інгредієнтів.

Розміри гвинта М20 ГОСТ 11738-84, DIN 912
k = 20 мм;
S = 17 мм;
l — довжина гвинта варіюється від 30 до 200 мм;
Таблиця мас гвинта М20 ГОСТ 11738-84, DIN 912:
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса 100 шт. гвинтів, кг |
|
30 |
152.62 |
|
35 |
163.03 |
|
40 |
173.43 |
|
45 |
183.84 |
|
50 |
194.24 |
|
55 |
204.64 |
|
60 |
215.05 |
|
65 |
230.45 |
|
70 |
242.77 |
|
75 |
255.09 |
|
80 |
267.42 |
|
90 |
292.07 |
|
100 |
316.72 |
|
110 |
341.37 |
|
120 |
366.01 |
|
130 |
390.66 |
|
140 |
415.31 |
|
150 |
439.96 |
|
160 |
464.61 |
|
170 |
489.25 |
|
180 |
513.9 |
|
190 |
538.55 |
|
200 |
563.2 |
Ми пропонує гвинти DIN 912 з неіржавких сталей за цінами виробників. Ми виробляємо тільки якісне кріплення, яке слугуватиме не один рік. Усю необхідну інформацію ви дізнаєтеся в наших менеджерів. Будемо раді співпрацювати з вами!




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 30 мм |
| Висота головки | 20 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴







