Гвинт М10 ГОСТ 11738-84, DIN 912 з неіржавкої сталі
Гвинти під внутрішній шестигранний ключ DIN 912 виготовляються з головкою у формі циліндра та неповною різзю. Кріплення застосовується в створенні кріпильного з'єднання в станковій, меблевій, хімічній і суднобудівельній промисловостях.
Класифікація неіржавкого кріплення A4:
1.4401 316, 03Х17Н14М2 - сталь аустенітна незагартована, наявність молібдену (Мо) робить її особливо стійкою до впливу корозії. Також і технічні властивості цієї сталі за високих температур набагато краще, ніж у аналогічних сталей, що не містять молібдену. Хімічне обладнання, що зазнає особливо сильних впливів, інструмент, що входить до контакту з морською водою й атмосферою, обладнання для прояву фотоплівки, корпуси котлів, встановлення для перероблення їжі, ємності для відпрацьованих олій для коксохімічних установок.
1.4404 316L, 03Х17Н14М3 - сталь, аналогічна AISI 316, аустенітна незагартована, з дуже низьким вмістом вуглецю С, особливо підходить для виготовлення зварних конструкцій. Має високу стійкість до міжкристалічної корозії, використовується за температури до 450 °C. За хімічним складом відрізняється від 316 майже вдвічі меншим вмістом вуглецю. Знаходить ті ж застосування, що й AISI 316, для виготовлення зварних конструкцій, де необхідна висока стійкість до впливу корозії. Особливо придатна для виробництва харчових продуктів та інгредієнтів.

Розміри гвинта М10 ГОСТ 11738-84, DIN 912
k = 10 мм;
S = 8 мм;
l — довжина гвинта варіюється від 14 до 100 мм;
Таблиця мас гвинта М10 ГОСТ 11738-84, DIN 912:
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса 100 шт. гвинтів, кг |
|
14 |
20.4 |
|
16 |
21.4 |
|
20 |
23.51 |
|
25 |
25.92 |
|
30 |
28.43 |
|
35 |
30.94 |
|
40 |
33.45 |
|
45 |
37.44 |
|
50 |
40.52 |
|
55 |
43.60 |
|
60 |
46.69 |
|
65 |
49.77 |
|
70 |
52.85 |
|
75 |
55.93 |
|
80 |
59.01 |
|
90 |
65.17 |
|
100 |
71.33 |
Ми пропонує гвинти DIN 912 з неіржавких сталей за цінами виробників. Ми виробляємо тільки якісне кріплення, яке слугуватиме не один рік. Усю необхідну інформацію ви дізнаєтеся в наших менеджерів. Будемо раді співпрацювати з вами!




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 16 мм |
| Висота головки | 10 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 16 ₴







