



Гвинт неіржавкий М6 DIN 7984 з внутрішнім шестигранником і низькою циліндричною головкою
- В наявності
- Оптом і в роздріб
888 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Гвинт М6 DIN 7984 з низькою циліндричною головкою і внутрішнім шестигранником із неіржавкої сталі А2 і А4
Сфера застосування: Гвинт DIN 7984 з циліндричною низькою головкою та внутрішнім шестигранником під ключ застосовується в промисловості, машинобудуванні, верстаті. Вирізняється високою міцністю. Гвинт DIN 7984 з неіржавкої сталі використовується в умовах із підвищеною вологістю й кислотністю.
Опис: Виготовляється гвинт DIN 7984 з неіржавкої сталі, кислостійкої неіржавкої сталі, кислостійкої аустенітної сталі. Кріплення має низьку циліндричну головку з внутрішнім шестигранним заглибленням під ключ і неповну різь. Оцинковка нанесена гальванічним методом.
Особливості: Завдяки своїм технічним характеристикам гвинт DIN 7984 витримує перепади температур і має низьку магнітність, гарні показники антикорозійності.
Аналоги: ГОСТ 11738

Технічні характеристики гвинта М6 DIN 7984:
P = 1 мм;
dk = 10 мм;
k = 4 мм;
S = 4 мм.
Є величезний вибір продукції власного виробництва: болти, гвинти, гайки, шайби. Здійснюємо доставку в будь-який куточок країни. Наші ціни вас приємно здивують.




| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴



