Гвинт М12 ГОСТ 28963-91, DIN 7380, ISO 7380 з напівкруглою головкою, неіржавка сталь марки А2 і А4
Гвинт із напівкруглою головкою забезпечений шліцом як шестигранник, що забезпечує велику силу затягування. Також шестигранний шліц гарантує, з одного боку, щільний контакт з інструментом, а з іншого — захист від доступу до внутрішніх вузлів і механізмів.

Технічні розміри гвинта М12 ГОСТ 28963-91, DIN 7380:
P – крок різі 1.75 мм;
dk – діаметр головки 21 мм;
k – висота головки 6.6 мм;
S – розмір під ключ 8 мм;
L – довжина гвинта від 20 до 60 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М12 ISO 7380:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
20 |
32.1 |
|
25 |
35.7 |
|
30 |
39.3 |
|
35 |
42.9 |
|
40 |
46.5 |
|
45 |
50.1 |
|
50 |
54.5 |
|
55 |
58.9 |
|
60 |
63.4 |
Великий вибір кріплень: болти, гвинти, шпильки, гайки, шайби. Здійснюється доставка по всій країні. Найнижніші ціни! За докладностями телефонуйте нашим менеджерам! За потреби вам буде надана кваліфікована безплатна консультація!



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 21 мм |
| Висота головки | 6.6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴







