Гвинт М5 ГОСТ 28963-91, DIN 7380, ISO 7380 з напівкруглою головкою, неіржавка сталь марки А2 і А4
Сфера застосування: Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, будівництві.
Опис: Гвинт має напівкруглу головку, яка під час монтажу закриває можливі нерівності отвору, у такий спосіб надає естетичного вигляду з'єднанню.
Особливості: Не потребує додаткового оброблення отвору. Закручується гвинт за допомогою ключа-шестигранника.

Технічні розміри гвинта М5 ГОСТ 28963-91, DIN 7380:
P – крок різі 0.8 мм;
dk – діаметр головки 9.5 мм;
k – висота головки 2.75 мм;
S – розмір під ключ 3 мм;
L – довжина гвинта від 6 до 60 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М5 ISO 7380:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
6 |
1.33 |
|
8 |
1.79 |
|
10 |
2.25 |
|
12 |
2.48 |
|
14 |
2.71 |
|
16 |
2.93 |
|
20 |
3.39 |
|
25 |
3.87 |
|
30 |
4.54 |
|
35 |
5.85 |
|
40 |
5.9 |
|
45 |
6.5 |
|
50 |
7.17 |
|
55 |
7.96 |
|
60 |
8.75 |
Великий вибір кріплень: болти, гвинти, шпильки, гайки, шайби. Здійснюється доставка по всій країні. Найнижніші ціни! Ціни як у виробника! За кваліфікованою консультацією звертайтеся до наших менеджерів.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 9.5 мм |
| Висота головки | 2.75 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴







