



Гвинт М4 ГОСТ 28963-91, DIN 7380, ISO 7380 з напівкруглою головкою з неіржавкої сталі
- В наявності
- Оптом і в роздріб
888 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Гвинт М4 ГОСТ 28963-91, DIN 7380, ISO 7380 з напівкруглою головкою, неіржавка сталь марки А2 і А4
Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислових та виробничих галузях.
Предназначен для кріплення та з'єднання деталей і вузлів із металу, дерева, композитних матеріалів.
Встановлюється у попередньо підготовлений кріпильний отвір за допомогою шестигранного ключа.

Технічні розміри гвинта М4 ГОСТ 28963-91, DIN 7380:
P – крок різі 0.7 мм;
dk – діаметр головки 7.6 мм;
k – висота головки 2.2 мм;
S – розмір під ключ 2.5 мм;
L – довжина гвинта від 4 до 50 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М4 ISO 7380:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
4 |
0.5 |
|
5 |
0.5 |
|
6 |
0.56 |
|
8 |
0.85 |
|
10 |
1.14 |
|
12 |
1.32 |
|
14 |
1.5 |
|
16 |
1.67 |
|
20 |
1.95 |
|
25 |
2.28 |
|
30 |
2.78 |
|
35 |
3.12 |
|
40 |
3.6 |
|
45 |
4.95 |
|
50 |
5.54 |
Пропонуємо купити гвинти ГОСТ 28963-91, DIN 7380, ISO 7380 з неіржавкої стали марки А2 і А4. Є широкий асортимент кріплень на складі: гвинти, болти, гайки, шайби, шпильки. Здійснюємо доставку упродовж трьох — семи днів. З питань, що виникли, звертайтеся до наших менеджерів.



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 7.6 мм |
| Висота головки | 2.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴



