Гвинт М3 ГОСТ 28963-91, DIN 7380, ISO 7380 з напівкруглою головкою, неіржавка сталь марки А2 і А4
Гвинт із напівкруглою головкою забезпечений шліцом як шестигранник, що забезпечує велику силу затягування. Також шестигранний шліц гарантує, з одного боку, щільний контакт з інструментом, а з іншого — захист від доступу до внутрішніх вузлів і механізмів.

Технічні розміри гвинта М3 ГОСТ 28963-91, DIN 7380:
P – крок різі 0.5 мм;
dk – діаметр головки 5.7 мм;
k – висота головки 1.65 мм;
S – розмір під ключ 2 мм;
L – довжина гвинта від 4 до 40 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М3 ISO 7380:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
4 |
0.36 |
|
5 |
0.42 |
|
6 |
0.48 |
|
8 |
0.54 |
|
10 |
0.64 |
|
12 |
0.7 |
|
16 |
0.85 |
|
20 |
1.05 |
|
25 |
1.32 |
|
30 |
1.41 |
|
35 |
1.83 |
|
40 |
1.95 |
Великий вибір кріплень: болти, гвинти, шпильки, гайки, шайби. Здійснюється доставка по всій країні. Найнижніші ціни! За докладностями телефонуйте нашим менеджерам! За потреби вам буде надана кваліфікована безплатна консультація!



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.7 мм |
| Висота головки | 1.65 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴







