Гвинт М10 DIN 965 з потайною головкою з неіржавкої сталі А2 і А4
Стандартність метізу гарантується ГОСТ 17475, німецьким стандартом якості DIN 965 і міжнародним сертифікатом ISO 7046.
Для різних цілей і призначення вінт виготовляють із відповідних матеріалів. Зокрема, DIN 965 виготовленими зі сталі аустенітної, зі сплавів міцних металів, наприклад, латунних тощо. Такі кріпильні деталі можуть експлуатуватися під великими силовими навантаженнями та в середовищах, які можна без сумніву назвати особливо агресивними. Як уже згадувалося вище, гвинти, виготовлені з будь-яких матеріалів, знаходять широке застосування в багатьох виробах, а також під час складання.
Априорі гвинт відрізняється від шурупа тим, що він не здатний самозакручуватися. Для поставлення в експлуатаційне положення для гвинта готують посадковий отвір із необхідною різзю. Неважливо, чи це пластмасова, чи металева площина. Гвинти нероздільні з додатковим кріпленням: шайбами, контргайками, з низькими гайками, гравірами та їхніми різновидами.

Гвинти потай М10 мають наступний розмір (в мм)
|
D |
18.0 |
||
|
m |
9.7 |
||
|
kне більш ніж |
5 |
||
|
hне більш ніж |
4.6 |
||
|
b |
подовжена |
40 |
|
|
нормальна |
26 |
||
|
Глибина входження калібру в хрещатий шліц |
не більш ніж |
5.4 |
|
|
не менш ніж |
4.9 |
||
|
Номер хрещатого шліца |
4 |
||
|
Крок різі |
великий |
1.5 |
|
|
дрібний |
1.25 |
||
По ГОСТ 17475-80 винт М10 має вагу, представлену в таблиці:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична вага гвинта (г) |
|
12 |
9.05 |
|
13 |
9.55 |
|
14 |
10.05 |
|
16 |
11.06 |
|
18 |
12.05 |
|
20 |
13.05 |
|
22 |
14.05 |
|
25 |
15.54 |
|
28 |
17.04 |
|
30 |
18.04 |
|
32 |
19.03 |
|
35 |
20.53 |
|
38 |
22.02 |
|
40 |
23.02 |
|
42 |
24.02 |
|
45 |
25.52 |
|
48 |
27.01 |
|
50 |
28.01 |
|
55 |
30.50 |
|
60 |
33.00 |
|
65 |
35.49 |
|
70 |
37.98 |
|
75 |
40.47 |
|
80 |
42.97 |
|
85 |
45.46 |
|
90 |
47.95 |
|
95 |
50.45 |
|
100 |
52.94 |
Компанія "М-кріп" пропонує широкий вибір гвинтів. На Вас чекає висока якість товару та низькі ціни. Чекаємо на ваші дзвінки. Оцинкуємо метизи. Допоможемо виготовити деталі нестандартних розмірів. Здійснюємо доставку в будь-який регіон країни.



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 18 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴








