Гвинт М8 DIN 965 з потайною головкою з неіржавкої сталі А2 і А4
DIN 965 добре підійде для скріплення металевих і дерев'яних деталей конструкції, позаяк утоплювана потайна головка не виділятиметься на тлі дерев'яної конструкції з зовнішнього боку.
Характеристики:
- Непомітність
- Міцність і не згинається
Матеріал:
Неіржавка сталь А2 і А4.
Особливості конструкції:
- Капелюх потайний ріжок
- Шліц хрещатий Philips
- Різь метрична по всій поверхні
- Тупоє закінчення

Гвинти потай М8 мають наступний розмір (в мм)
|
D |
14.5 |
||
|
m |
7.5 |
||
|
kне більш ніж |
4 |
||
|
hне більш ніж |
3.7 |
||
|
b |
подовжена |
34 |
|
|
нормальна |
22 |
||
|
Глибина входження калібру в хрещатий шліц |
не більш ніж |
4.3 |
|
|
не менш ніж |
3.8 |
||
|
Номер хрещатого шліца |
3 |
||
|
Крок різі |
великий |
1.25 |
|
|
дрібний |
1 |
||
По ГОСТ 17475-80 гвинт М8 має вагу, представлений у таблиці:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична вага гвинта (г) |
|
10 |
4.770 |
|
11 |
5.085 |
|
12 |
5.400 |
|
13 |
5.716 |
|
14 |
6.031 |
|
16 |
6.662 |
|
18 |
7.293 |
|
20 |
7.924 |
|
22 |
8.555 |
|
25 |
9.501 |
|
28 |
10.447 |
|
30 |
11.079 |
|
32 |
11.709 |
|
35 |
12.556 |
|
38 |
13.602 |
|
40 |
14.211 |
|
42 |
14.864 |
|
45 |
15.810 |
|
48 |
16.756 |
|
50 |
17.387 |
|
55 |
18.964 |
|
60 |
20.541 |
|
65 |
22.118 |
|
70 |
23.695 |
|
75 |
25.272 |
|
80 |
26.849 |
Пропонуємо широкий вибір гвинтів ГОСТ 17475-80. Також у нас ви знайдете великий вибір металізаторів власного виробництва: болти, гвинти, шайби, гайки, шпильки. Постачаємо продукцію в будь-який куточок країни.



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 14.5 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴








