Гвинт М6 DIN 965 з потайною головкою з неіржавкої сталі А2 і А4
Опис
Гвинт із потайною головкою або в простороді вінт потай має вигляд сталевого стрижня з різзю, зазвичай по всій довжині гвинта. Голова гвинта потайна, то їсть, виготовлена у формі конуса. Із зовнішньої частини головки є шліц під хрест, тобто монтаж виробляють битою PH-2 рідше трапляються гвинти, у яких шліц підлогу плоску биту.
Сфера застосування гвинта з потайною головою
Застосовують у кріпленнях, де потрібне надійне та приховане кріплення, переважно це приладобудівельна галузь, часто використовують у меблевому виробництві та будівництві. Дуже широко гвинт із потайною головкою використовується в сучасному машинобудуванні.
Способ монтажа винта din 965
Установку виробляють за допомогою викрутки з хрестоподібним шліцом або шурупокрута з битою PH-2. Гвинт встановлюють в отвір із різзю і затягують за годинниковою стрілкою. Якщо кріплення виробляють із використанням гайки, доцільно скористатися шайбою та гровером.

Гвинти потайний М6 мають наступний розмір (в мм)
|
D |
11.0 |
||
|
m |
6.5 |
||
|
kне більш ніж |
3 |
||
|
hне більш ніж |
2.7 |
||
|
b |
подовжена |
28 |
|
|
нормальна |
18 |
||
|
Глибина входження калібру в хрещатий шліц |
не більш ніж |
3.3 |
|
|
не менш ніж |
2.8 |
||
|
Номер хрещатого шліца |
3 |
||
|
Крок різі |
великий |
1 |
|
По ГОСТ 17475-80 гвинт М6 має вагу, представлений у таблиці:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична вага гвинта (г) |
|
8 |
2.093 |
|
9 |
2.271 |
|
10 |
2.445 |
|
11 |
2.620 |
|
12 |
2.794 |
|
13 |
2.969 |
|
14 |
3.144 |
|
16 |
3.493 |
|
18 |
3.842 |
|
20 |
4.191 |
|
22 |
4.541 |
|
25 |
5.064 |
|
28 |
5.588 |
|
30 |
5.938 |
|
32 |
6.287 |
|
35 |
6.811 |
|
38 |
7.335 |
|
40 |
7.684 |
|
42 |
8.034 |
|
45 |
8.557 |
|
48 |
9.082 |
|
50 |
9.430 |
|
55 |
10.304 |
|
60 |
11.177 |
Компанія "М-кріп" пропонує широкий вибір гвинтів ГОСТ 17475-80 власного виробництва з довжиною стрижня від 5 до 120 мм. Обцинкуємо метизи. Допоможемо виготовити деталі нестандартних розмірів. Здійснюємо доставку в будь-який регіон країни.



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 11 мм |
| Висота головки | 3 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Стан | Новий |
- Ціна: 999 ₴








