Гвинт М5 DIN 965 з потайною головкою з неіржавкої сталі А2 і А4
Стандартність метізу гарантується ГОСТ 17475, німецьким стандартом якості DIN 965 і міжнародним сертифікатом ISO 7046.
Для різних цілей і призначення вінт виготовляють із відповідних матеріалів. Зокрема, DIN 965 виготовленими зі сталі аустенітної, зі сплавів міцних металів, наприклад, латунних тощо. Такі кріпильні деталі можуть експлуатуватися під великими силовими навантаженнями та в середовищах, які можна без сумніву назвати особливо агресивними. Як уже згадувалося вище, гвинти, виготовлені з будь-яких матеріалів, знаходять широке застосування в багатьох виробах, а також під час складання.
Априорі гвинт відрізняється від шурупу тим, що він не здатний самозакручуватися. Для поставлення в експлуатаційне положення для гвинта готують посадковий отвір із необхідною різзю. Неважливо, чи це пластмасова, чи металева площина. Гвинти нероздільні з додатковим кріпленням: шайбами, контргайками, з низькими гайками, гравірами та їхніми різновидами.

Гвинти потай М5 мають наступний розмір (у мм)
|
D |
9.2 |
||
|
m |
4.6 |
||
|
k, не більш ніж |
2.5 |
||
|
h, не більш ніж |
2.3 |
||
|
b |
подовжена |
25 |
|
|
нормальна |
16 |
||
|
Глибина входження калібру в хрещатий шліц |
не більш ніж |
2.6 |
|
|
не менш ніж |
2.1 |
||
|
Номер хрещатого шліца |
2 |
||
|
Крок різі |
великий |
0.8 |
|
По ГОСТ 17475-80 гвинт М5 має вагу, представлений у таблиці:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична вага гвинта (г) |
|
6 |
1.147 |
|
7 |
1.269 |
|
8 |
1.391 |
|
9 |
1.513 |
|
10 |
1.636 |
|
11 |
1.758 |
|
12 |
1.88 |
|
13 |
2.002 |
|
14 |
2.124 |
|
16 |
2.369 |
|
18 |
2.613 |
|
20 |
2.857 |
|
22 |
3.102 |
|
25 |
3.468 |
|
28 |
3.835 |
|
30 |
4.079 |
|
32 |
4.324 |
|
35 |
4.69 |
|
38 |
5.057 |
|
40 |
5.301 |
|
42 |
5.546 |
|
45 |
5.912 |
|
48 |
6.279 |
|
50 |
6.532 |
Компанія "М-кріп" пропонує широкий вибір гвинтів. На Вас чекає висока якість товару та низькі ціни. Чекаємо ваших дзвінків. Оцинкуємо метизи. Допоможемо виготовити деталі нестандартних розмірів. Здійснюємо доставку в будь-який регіон країни.



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 9.2 мм |
| Висота головки | 2.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴








