Гвинт М4 DIN 965 з потайною головкою з неіржавкої сталі А2 і А4
DIN 965 добре підійде для скріплення металевих і дерев'яних деталей конструкції, позаяк утоплювана потайна головка не виділятиметься на тлі дерев'яної конструкції з зовнішнього боку.
Характеристики:
- Непомітність
- Міцність і не згинається
Матеріал:
Неіржавка сталь А2 і А4.
Особливості конструкції:
- Капелюх потайний ріжок
- Шліц хрещатий Philips
- Різь метрична по всій поверхні
- Тупоє закінчення

Характеристики гвинта М4 (в мм)
|
D |
7.4 |
|
|
m |
4.3 |
|
|
kне більш ніж |
2.2 |
|
|
hне більш ніж |
2.0 |
|
|
b |
подовжена |
22 |
|
нормальна |
14 |
|
|
Глибина входження калібру в хрещатий шліц |
не більш ніж |
2.3 |
|
не менш ніж |
1.8 |
|
|
Номер хрещатого шліца |
2 |
|
|
Крок різі |
великий |
0.7 |
По ГОСТ 17475-80 гвинт М4 має вагу, представлений у таблиці:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична вага гвинта (г) |
|
5 |
0.624 |
|
6 |
0.701 |
|
7 |
0.777 |
|
8 |
0.854 |
|
9 |
0.930 |
|
10 |
1.007 |
|
11 |
1.083 |
|
12 |
1.159 |
|
13 |
1.236 |
|
14 |
1.312 |
|
16 |
1.465 |
|
18 |
1.618 |
|
20 |
1.771 |
|
22 |
1.924 |
|
25 |
2.153 |
|
28 |
2.383 |
|
30 |
2.536 |
|
32 |
2.689 |
|
35 |
2.918 |
|
38 |
3.147 |
|
40 |
3.300 |
Пропонуємо широкий вибір гвинтів ГОСТ 17475-80. Також у нас ви знайдете великий вибір металізаторів власного виробництва: болти, гвинти, шайби, гайки, шпильки. Постачаємо продукцію в будь-який куточок країни.



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 7.4 мм |
| Висота головки | 2.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴







