Гвинт М16 ГОСТ 17473-80, DIN 7985 з напівкруглою головкою, неіржавка сталь А2 і А4
Сфера застосування: Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, будівництві.
Опис: Гвинт має напівкруглу головку, яка під час монтажу закриває можливі нерівності отвору, у такий спосіб надає естетичного вигляду з'єднанню.
Особливості: Не потребує додаткового оброблення отвору.
Аналоги: ISO 7045; аналог ГОСТ 17473, але він має прямий шліц
DIN 7985

ГОСТ 17473-80

Технічні характеристики гвинта М16 ГОСТ 17473-80, DIN 7985:
|
Характеристики |
Значення (мм) |
||
|
Крок різі |
великий |
2 |
|
|
дрібний |
1.5 |
||
|
Діаметр головки D |
24 |
||
|
Висота головки k |
11 |
||
|
Радіус сфери голови R1 |
12.1 |
||
|
Довжина різі b |
подовжена |
58 |
|
|
нормальна |
38 |
||
Таблиця мас і довжина гвинта М16 ГОСТ 17473-80, DIN 7985:
|
Довжина гвинта (мм) |
Маса одного гвинта (г) |
|
30 |
62.77 |
|
32 |
65.42 |
|
35 |
69.4 |
|
38 |
73.38 |
|
40 |
76.03 |
|
42 |
78.68 |
|
45 |
82.66 |
|
48 |
86.64 |
|
50 |
89.29 |
|
55 |
95.92 |
|
60 |
102.55 |
|
65 |
109.19 |
|
70 |
115.81 |
|
75 |
122.44 |
|
80 |
129.07 |
|
85 |
135.7 |
|
90 |
142.34 |
|
95 |
148.96 |



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 24 мм |
| Висота головки | 11 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴






