Гвинт М12 ГОСТ 17473-80, DIN 7985 з напівкруглою головкою, неіржавка сталь А2 і А4
Гвинти з напівкруглою головкою DIN 7985, ГОСТ 17473 і шліцами типу Philips застосовуються для кріплення до металевих конструкцій сталевих або полімерних елементів. Хрещатий шліц на напівкруглій головці гвинта забезпечує максимально можливе поєднання осей гвинта, інструменту та отвори в матеріалі. Розмір метричної різі — стандартний, з дрібним і великим кроком.
Гвинтами з напівкруглою головкою DIN 7985, ГОСТ 17473, ISO 7045 зазвичай кріплять елементи до конструкцій із глухими нарізними отворами. Під час монтажу гвинти комплектуються плоскими, пружинними або стопорними шайбами відповідних розмірів з аналогічним типом захисного покриття.
DIN 7985

ГОСТ 17473-80

Технічні характеристики гвинта М12 ГОСТ 17473-80, DIN 7985:
|
Характеристики |
Значення (мм) |
||
|
Крок різі |
великий |
1.75 |
|
|
дрібний |
1.25 |
||
|
Діаметр головки D |
18 |
||
|
Висота головки k |
8 |
||
|
Радіус сфери голови R1 |
9.1 |
||
|
Номер шліца у формі хреста |
4 |
||
|
Діаметр шліца хрещатої форми m |
11.8 |
||
|
Глибина хрещатого шліца hне більш ніж |
6.8 |
||
|
Глибина введення калібру в шліц хрещатої форми |
не більш ніж |
7.6 |
|
|
не менш ніж |
7.1 |
||
|
Довжина різі b |
подовжена |
46 |
|
|
нормальна |
30 |
||
Таблиця мас і довжина гвинта М12 ГОСТ 17473-80, DIN 7985:
|
Довжина гвинта (мм) |
Маса одного гвинта (г) |
|
22 |
25.02 |
|
25 |
27.2 |
|
28 |
29.37 |
|
30 |
30.82 |
|
32 |
32.26 |
|
35 |
34.43 |
|
38 |
36.6 |
|
40 |
38.05 |
|
42 |
39.5 |
|
45 |
41.67 |
|
48 |
43.84 |
|
50 |
45.29 |
|
55 |
48.91 |
|
60 |
52.52 |
|
65 |
56.14 |
|
70 |
59.76 |
|
75 |
63.38 |
|
80 |
67 |
|
85 |
70.61 |
В компанії "М-кріп" Ви можете купити гвинти гуртом і дрібним гуртом за доступними цінами ринку кріпильних виробів. Болти гайки, шайби та інші типи кріпильних виробів у широкому асортименті постійно є в наявності на складі.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 18 мм |
| Висота головки | 8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴






