Гвинт М8 ГОСТ 17473-80, DIN 7985 з напівкруглою головкою, неіржавка сталь А2 і А4
Сфера застосування: Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, будівництві.
Опис: Гвинт має напівкруглу головку, яка під час монтажу закриває можливі нерівності отвору, у такий спосіб надає естетичного вигляду з'єднанню.
Особливості: Не потребує додаткового оброблення отвору.
Аналоги: ISO 7045; аналог ГОСТ 17473, але він має прямий шліц
DIN 7985

ГОСТ 17473-80

Технічні характеристики гвинта М8 ГОСТ 17473-80, DIN 7985:
|
Характеристики |
Значення (мм) |
||
|
Крок різі |
великий |
1.25 |
|
|
дрібний |
1 |
||
|
Діаметр головки D |
13 |
||
|
Висота головки k |
5.6 |
||
|
Радіус сфери голови R1 |
6.6 |
||
|
Номер шліца у формі хреста |
3 |
||
|
Діаметр шліца хрещатої форми m |
8.2 |
||
|
Глибина хрещатого шліца hне більш ніж |
4.6 |
||
|
Глибина введення калібру в шліц хрещатої форми |
не більш ніж |
5.1 |
|
|
не менш ніж |
4.6 |
||
|
Довжина різі b |
подовжена |
34 |
|
|
нормальна |
22 |
||
Таблиця мас і довжина гвинта М8 ГОСТ 17473-80, DIN 7985:
|
Довжина гвинта (мм) |
Маса одного гвинта (г) |
|
12 |
7.003 |
|
13 |
7.318 |
|
14 |
7.634 |
|
16 |
8.264 |
|
18 |
8.896 |
|
20 |
9.526 |
|
22 |
10.157 |
|
25 |
11.104 |
|
28 |
12.05 |
|
30 |
12.681 |
|
32 |
13.311 |
|
35 |
14.258 |
|
38 |
15.204 |
|
40 |
15.835 |
|
42 |
16.465 |
|
45 |
17.412 |
|
48 |
18.358 |
|
50 |
18.989 |
|
55 |
20.566 |
|
60 |
22.143 |
|
65 |
23.72 |
|
70 |
25.297 |



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 13 мм |
| Висота головки | 5.6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴






