Гвинт М6 ГОСТ 17473-80, DIN 7985 з напівкруглою головкою, неіржавка сталь А2 і А4
Гвинти з напівкруглою головкою DIN 7985, ГОСТ 17473 і шліцами типу Philips застосовуються для кріплення до металевих конструкцій сталевих або полімерних елементів. Хрещатий шліц на напівкруглій головці гвинта забезпечує максимально можливе поєднання осей гвинта, інструменту та отвору в матеріалі. Розмір метричної різі — стандартний, з дрібним і великим кроком.
Гвинтами з напівкруглою головкою DIN 7985, ГОСТ 17473, ISO 7045, зазвичай, кріплять елементи до конструкцій із глухими нарізними отворами. Під час монтажу гвинти комплектуються плоскими, пружинними або стопорними шайбами відповідних розмірів з аналогічним типом захисного покриття.
DIN 7985

ГОСТ 17473-80

Технічні характеристики гвинта М6 ГОСТ 17473-80, DIN 7985:
|
Характеристики |
Значення (мм) |
|
|
Крок різі |
1 |
|
|
Діаметр головки D |
10 |
|
|
Висота головки k |
4.2 |
|
|
Радіус сфери голови R1 |
5.1 |
|
|
Номер шліца у формі хреста |
3 |
|
|
Діаметр шліца хрещатої форми m |
7 |
|
|
Глибина хрещатого шліца h, не більш ніж |
3.2 |
|
|
Глибина входження калібру в шліц хрещатої форми |
не більш ніж |
3.7 |
|
не менш ніж |
3.2 |
|
|
Довжина різі b |
подовжена |
28 |
|
нормальна |
18 |
|
Таблиця мас і довжина гвинта М6 ГОСТ 17473-80, DIN 7985:
|
Довжина гвинта (мм) |
Маса одного гвинта (г) |
|
7 |
2.643 |
|
8 |
2.818 |
|
9 |
2.993 |
|
10 |
3.167 |
|
11 |
3.342 |
|
12 |
3.516 |
|
13 |
3.691 |
|
14 |
3.866 |
|
16 |
4.215 |
|
18 |
4.564 |
|
20 |
4.914 |
|
22 |
5.263 |
|
25 |
5.787 |
|
28 |
6.311 |
|
30 |
6.66 |
|
32 |
7.009 |
|
35 |
7.533 |
|
38 |
8.057 |
|
40 |
8.407 |
|
42 |
8.755 |
|
45 |
9.28 |
|
48 |
9.803 |
|
50 |
10.152 |
|
55 |
11.025 |
|
60 |
11.899 |
В компанії "М-кріп" Ви можете купити гвинти гуртом і дрібним гуртом за доступними цінами ринку кріпильних виробів. Болти гайки, шайби та інші типи кріпильних виробів у широкому асортименті постійно є в наявності на складі.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 4.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴






