Гвинт М4 ГОСТ 17473-80, DIN 7985 з напівкруглою головкою, неіржавка сталь А2 і А4
Сфера застосування: Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, будівництві.
Опис: Гвинт має напівкруглу головку, яка під час монтажу закриває можливі нерівності отвору, у такий спосіб надає естетичного вигляду з'єднанню.
Особливості: Не потребує додаткового оброблення отвору.
Аналоги: ISO 7045; аналог ГОСТ 17473, але він має прямий шліц
DIN 7985

ГОСТ 17473-80

Технічні характеристики гвинта М4 ГОСТ 17473-80, DIN 7985:
|
Характеристики |
Значення (мм) |
|
|
Крок різі |
0.7 |
|
|
Діаметр головки D |
7 |
|
|
Висота головки k |
2.8 |
|
|
Радіус сфери голови R1 |
3.6 |
|
|
Номер шліца у формі хреста |
2 |
|
|
Діаметр шліца хрещатої форми m |
4.6 |
|
|
Глибина хрещатого шліца hне більш ніж |
2.2 |
|
|
Глибина введення калібру в шліц хрещатої форми |
не більш ніж |
2.5 |
|
не менш ніж |
2 |
|
|
Довжина різі b |
подовжена |
22 |
|
нормальна |
14 |
|
Таблиця мас і довжина гвинта М4 ГОСТ 17473-80, DIN 7985:
|
Довжина гвинта (мм) |
Маса одного гвинта (г) |
|
4 |
0.763 |
|
5 |
0.84 |
|
6 |
0.916 |
|
7 |
0.993 |
|
8 |
1.069 |
|
9 |
1.146 |
|
10 |
1.222 |
|
11 |
1.299 |
|
12 |
1.375 |
|
13 |
1.451 |
|
14 |
1.528 |
|
16 |
1.681 |
|
18 |
1.834 |
|
20 |
1.987 |
|
22 |
2.139 |
|
25 |
2.369 |
|
28 |
2.598 |
|
30 |
2.751 |
|
32 |
2.904 |
|
35 |
3.133 |
|
38 |
3.363 |
|
40 |
3.516 |



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 7 мм |
| Висота головки | 2.8 мм |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴






