Гвинт М3 ГОСТ 17473-80, DIN 7985 з напівкруглою головкою, неіржавка сталь А2 і А4
Гвинти з напівкруглою головкою DIN 7985, ГОСТ 17473 і шліцами типу Philips застосовуються для кріплення до металевих конструкцій сталевих або полімерних елементів. Хрещатий шліц на напівкруглій головці гвинта забезпечує максимально можливе поєднання осей гвинта, інструменту та отвору в матеріалі. Розмір метричної різі — стандартний, з дрібним і великим кроком.
Гвинтами з напівкруглою головкою DIN 7985, ГОСТ 17473, ISO 7045, зазвичай, кріплять елементи до конструкцій із глухими нарізними отворами. Під час монтажу гвинти комплектуються плоскими, пружинними або стопорними шайбами відповідних розмірів з аналогічним типом захисного покриття.
DIN 7985

ГОСТ 17473-80

Технічні характеристики гвинта М3 ГОСТ 17473-80, DIN 7985:
|
Характеристики |
Значення (мм) |
|
|
Крок різі |
0.5 |
|
|
Діаметр головки D |
5.5 |
|
|
Висота головки k |
2.1 |
|
|
Радіус сфери головки R1 |
2.9 |
|
|
Номер хрещатого шліца |
1 |
|
|
Діаметр хрещатого шліца m |
3 |
|
|
Глибина хрещатого шліца h, не більш ніж |
1.7 |
|
|
Глибина входження калібру в хрещатий шліц |
не більш ніж |
1.8 |
|
не менш ніж |
1.5 |
|
|
Довжина різі b |
подовжена |
19 |
|
нормальна |
12 |
|
Таблиця мас і довжина гвинта М3 ГОСТ 17473-80, DIN 7985:
|
Довжина гвинта (мм) |
Маса одного гвинта (г) |
|
3 |
0.344 |
|
3.5 |
0.363 |
|
4 |
0.387 |
|
5 |
0.43 |
|
6 |
0.474 |
|
7 |
0.517 |
|
8 |
0.56 |
|
9 |
0.604 |
|
10 |
0.647 |
|
11 |
0.69 |
|
12 |
0.734 |
|
13 |
0.777 |
|
14 |
0.82 |
|
16 |
0.907 |
|
18 |
0.994 |
|
20 |
1.08 |
|
22 |
1.167 |
|
25 |
1.297 |
|
28 |
1.427 |
|
30 |
1.514 |
В компанії "М-кріп" Ви можете купити гвинти гуртом і дрібним гуртом за доступними цінами ринку кріпильних виробів. Болти гайки, шайби та інші типи кріпильних виробів у широкому асортименті постійно є в наявності на складі.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.5 мм |
| Висота головки | 2.1 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴






