Відкидний болт М30 ГОСТ 3033-79, DIN 444 з неіржавких сталей марки А2 та А4
Відкидні болти DIN 444
Застосовуються для кріплення та з'єднання деталей і вузлів у машинобудуванні, у будівництві спільно з анкерами.
Матеріали:
- Сталь: 4.8, 5.8, 8.8, 10.9, 12.9 (клас міцності для болтів)
- Сталь із покриттям: гальванічна оцинковка
- Неіржавка сталь: А2, А4
- Латунь.

Характеристики болта М30 по DIN 444 в мм
b: при l≤125 – 66,125 < l≤200 – 72, l > 200 – 85, d2=28, d3 от 54.26 до 55, smax=30
Крок різі 3.5 мм.
Теоретична маса та довжина різі болтів М30 ГОСТ 3033-79
|
Довжина болта, мм |
Довжина різі не менш ніж мм |
Вага болта, г |
|
125 |
90 |
836 |
|
140 |
95 |
926 |
|
160 |
110 |
1026 |
|
180 |
1140 |
|
|
200 |
1250 |
|
|
220 |
1365 |
|
|
250 |
125 |
1530 |
|
280 |
1690 |
Ціну, наявність на складі, кратність упаковки та можливість розфасування, а також технічні параметри відкидних болтів DIN 444 з проушком (петлею) Ви зможете уточнити в менеджерів компанії «М-Фреп».




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | Відкидний |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Діаметр головки | 55 мм |
| Ширина головки | 30 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







