Відкидний болт М6 ГОСТ 3033-79, DIN 444 з неіржавких сталей марки А2 та А4
Застосування відкидних болтів
Основне використання відкидних болтів із провушиною доводиться на забезпечення такелажних (вантажних) робіт. Також досить часто ці болти використовуються для встановлення та монтажу в носінні та тимчасові стіни та перегородки. Зазвичай для цього також використовуються анкери або анкерні болти. Отже, відкидні болти отримали широке застосування також у будівництві. Вони часто використовуються для монтажу та ремонту обладнання та різних верстатів, а відповідно одне з основних завдань цього кріплення — машинобудування й промисловість.
Виробництво та виготовлення, матеріали
Для використання в зовнішньому середовищі, наприклад, на вулиці, у морському середовищі, а також де потрібні немагнітні та токонепровідні властивості матеріалу — застосовуються відкидні болти 444 з аустенітної неіржавкої сталі А2. Для кислотних і лужних середовищ застосовується неіржавка сталь А4 (AISI 316) — болти часто використовують у целюлозно-паперовому та харчовому виробництві, а також у хімічному середовищі.
444 гвинти також виготовляються з латуні — сплаву на основі міді з цинком. Виготовляються вони без покриття. Латунні гвинти мають антикорозійні властивості, тому застосовуються в сельхозі, промисловій і морській сфері. Якщо Вам потрібні немагнітні властивості або щоб кріплення не здійснювалося струм — латунні болти дин 444 чудово підійдуть для цього.

Характеристики болта М6 за DIN 444 в мм
b=18, d2=6, d3 от 13.57 до 14, smax=7
Шаг різі 1 мм.
Теоретична маса та довжина різі болтів М6 за ГОСТ 3033-79
|
Довжина болта, мм |
Довжина різі не менш ніж мм |
Вага болта, г |
|
32 |
16 |
8 |
|
36 |
20 |
9 |
|
40 |
25 |
10 |
|
45 |
30 |
11 |
|
50 |
12 |
|
|
55 |
13 |
|
|
50 |
35 |
14 |
|
65 |
15 |
|
|
70 |
16 |
Ціну, наявність на складі, кратність паковання та можливість розфасування, а також технічні параметри відкидних болтів DIN 444 з проушком (петлею) Ви зможете уточнити в менеджерів компанії «М-Фреп».




| Основні | |
|---|---|
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | Відкидний |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 14 мм |
| Ширина головки | 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








