Болт меблевий М24 ГОСТ 7802-81, DIN 603 з неіржавких сталей
Меблевий болт DIN 603 — це кріплення з метричною різзю, нарізаною на половину довжини стрижня, й унікальною конструкцією, що відрізняється його від інших різновидів металізів.
- Низька напівкругла головка практично не виступає над поверхнею деталей, що з'єднуються.
- Великий діаметр капелюшки дає змогу щільно притискати елементи, що з'єднуються, не пошкоджуючи поверхню меблів.
- Квадратний підголівник (частина стрижня безпосередньо під капелюшком) запобігає прокручуванню кріпильного виробу в отворі відповідної форми.
Болты DIN 603 частково засвоювали в меблевій промисловості інші типи кріплення (особливо застарілі клини та шканти), тому що вони:
- дають змогу швидко, надійно й акуратно з'єднувати між собою деталі корпусних і м'яких меблів;
- допускають багаторазові розбирання та збирання меблів, необхідні для її транспортування або доставки клієнтам у формі набору для самостійного монтажу.
Неіржавкі мітки мають естетичний вигляд і завдяки високій стійкості до корозії, виключають на меблях сліди іржі, викликані впливом атмосферної вологи або агресивних речовин.

Технічні характеристики болта М24 ГОСТ 7786-81, DIN 608:
Р — крок різі 3 мм;
k — висота головки 12 мм;
D — діаметр головки дорівнює 52 мм;
R – радіус сфери 39 мм;
V – сторона квадратного підголівка 24 мм;
f — висота підголівка 15 мм;
l — довжина болта від 75 до 260 мм.
Неіржавка сталь А2 та А4
Таблиця мас і довжина болта М24 ГОСТ 7786-81, DIN 608:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
75 |
366.4 |
|
80 |
381.2 |
|
90 |
410.6 |
|
100 |
440.1 |
|
110 |
469.6 |
|
120 |
499 |
|
130 |
528.5 |
|
140 |
558 |
|
150 |
587.4 |
|
160 |
616.9 |
|
170 |
646.4 |
|
180 |
675.8 |
|
190 |
705.3 |
|
200 |
734.8 |
|
220 |
793.8 |
|
240 |
852.8 |
|
260 |
911.8 |
Компанія "М-кріп" пропонує купити болт меблевий DIN 603 неіржавкий із напівкруглою головкою. Є склад із мережизами власного виробництва: гайки, шпильки, гвинти, болти, шплінти. Здійснюємо доставку на всій території країни. Наші менеджери нададуть вам кваліфіковану консультацію та допоможуть вибрати необхідні вам кріплення.




| Основні | |
|---|---|
| Призначення болта | Меблевий |
| Форма болта | Із збільшеною напівкруглою голівкою і квадратним підголовком |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 52 мм |
| Висота головки | 12 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








