Болт меблевий М16 ГОСТ 7802-81, DIN 603 з неіржавких сталей
Болти з напівкруглими головками — це кріпильні вироби, широко поширені в меблевій промисловості. Вони часто використовуються як кріплення для з'єднання деталей корпусних і м'яких меблів завдяки доступній ціні, красивому зовнішньому вигляду, простоті монтажу та надійності з'єднання.
- Велика площа притискання матеріалу збільшеною головкою болта
- Різь на половину довжини болта
- Підголівник — квадрат
- легко закручується
- Має гарний вигляд у загальній конструкції
Неіржавка сталь
- Збільшена напівсферична головка гладка
- Підголівник квадратної форми
- Різь метрична, на половину довжини. Не доходить до головки
- Кінчик тупий

Технічні характеристики болта М16 ГОСТ 7786-81, DIN 608:
Р – крок різі 2 мм;
k — висота головки 8 мм;
D — діаметр головки становить 35 мм;
R — радіус сфери 26 мм;
V – сторона квадратного підголівка 16 мм;
f — висота підголівка 10 мм;
l — довжина болта від 25 до 260 мм.
Неіржавка сталь А2 та А4
Таблиця мас і довжина болта М16 ГОСТ 7786-81, DIN 608:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
25 |
75.6 |
|
30 |
82.13 |
|
35 |
88.66 |
|
40 |
95.18 |
|
45 |
101.71 |
|
50 |
108.24 |
|
55 |
114.77 |
|
60 |
121.23 |
|
65 |
127.82 |
|
70 |
134.35 |
|
75 |
140.87 |
|
80 |
147.4 |
|
90 |
160.45 |
|
100 |
173.51 |
|
110 |
186.56 |
|
120 |
199.62 |
|
130 |
212.67 |
|
140 |
225.72 |
|
150 |
238.78 |
|
160 |
251.83 |
|
170 |
264.87 |
|
180 |
277.94 |
|
190 |
290.99 |
|
200 |
304.04 |
|
220 |
330.15 |
|
240 |
366.26 |
|
260 |
382.37 |
Компанія "М-кріп" пропонує купити болт меблевий DIN 603 неіржавкий із напівкруглою головкою. Є склад із мережизами власного виробництва: гайки, шпильки, гвинти, болти, шплінти. Здійснюємо доставку на всій території країни. Наші менеджери нададуть вам кваліфіковану консультацію та допоможуть вибрати необхідні вам кріплення.




| Основні | |
|---|---|
| Призначення болта | Меблевий |
| Форма болта | Із збільшеною напівкруглою голівкою і квадратним підголовком |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 35 мм |
| Висота головки | 8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








