Болт меблевий М6 ГОСТ 7802-81, DIN 603 з неіржавких сталей
Меблевий болт DIN 603 — це кріплення з метричною різзю, нарізаною на половину довжини стрижня, й унікальною конструкцією, що відрізняється його від інших різновидів металізів.
- Низька напівкругла головка практично не виступає над поверхнею деталей, що з'єднуються.
- Великий діаметр капелюшки дає змогу щільно притискати елементи, що з'єднуються, не пошкоджуючи поверхню меблів.
- Квадратний підголівник (частина стрижня безпосередньо під капелюшком) запобігає прокручуванню кріпильного виробу в отворі відповідної форми.
Болты DIN 603 частково засвоювали в меблевій промисловості інші типи кріплення (особливо застарілі клини та шканти), тому що вони:
- дають змогу швидко, надійно й акуратно з'єднувати між собою деталі корпусних і м'яких меблів;
- допускають багаторазові розбирання та збирання меблів, необхідні для її транспортування або доставки клієнтам у формі набору для самостійного монтажу.
Неіржавкі мітки мають естетичний вигляд і завдяки високій стійкості до корозії, виключають на меблях сліди іржі, викликані впливом атмосферної вологи або агресивних речовин.

Технічні характеристики болта М6 ГОСТ 7786-81, DIN 608:
Р – крок різі 1 мм;
k – висота головки 3 мм;
D — діаметр головки становить 14 мм;
R – радіус сфери 11 мм;
V – сторона квадратного підголівка 6 мм;
f – висота підголівка 4 мм;
l — довжина болта від 12 до 100 мм.
Неіржавка сталь А2 та А4
Таблиця мас і довжина болта М6 ГОСТ 7786-81, DIN 608:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
12 |
4.612 |
|
14 |
4.95 |
|
16 |
5.288 |
|
20 |
5.964 |
|
25 |
6.809 |
|
30 |
7.655 |
|
35 |
8.5 |
|
40 |
9.345 |
|
45 |
10.196 |
|
50 |
11.036 |
|
55 |
11.881 |
|
60 |
12.726 |
|
65 |
13.574 |
|
70 |
14.417 |
|
75 |
15.262 |
|
80 |
16.107 |
|
90 |
17.798 |
|
100 |
19.488 |
Компанія "М-кріп" пропонує купити болт меблевий DIN 603 неіржавкий із напівкруглою головкою. Є склад із мережизами власного виробництва: гайки, шпильки, гвинти, болти, шплінти. Здійснюємо доставку на всій території країни. Наші менеджери нададуть вам кваліфіковану консультацію та допоможуть вибрати необхідні вам кріплення.




| Основні | |
|---|---|
| Призначення болта | Меблевий |
| Форма болта | Із збільшеною напівкруглою голівкою і квадратним підголовком |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 14 мм |
| Висота головки | 3 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








