Гайка М3 DIN 466 натискна висока з неіржавкої сталі марок А2 і А4
Сфера застосування: Гайка DIN 466 (натискна) з накаткою застосовується в приладобудуванні, електроніці. За формою гайки вона призначена для ручного закручування/регулювання.
Опис: Гайка DIN 466 виробляється з неіржавкої сталі, за торцем гайки є накатка (брабриста поверхня)
Особливості: Гайка DIN 466 має функцію натискної гайки. Натискання відбувається за допомогою ручного регулювання (відкручування/загвинчування).
Аналоги: немає

Параметри гайки М3 DIN 466:
d2 — діаметр головки гайки — 12 мм;
d3 — діаметр гладкої частини — 6 мм;
h – висота гайки – 7.5 мм;
k — висота рифленої частини — 2.5 мм.
Теоретична маса однієї гайки — 2.9 г.
Компанія "М-кріп" пропонує натискні високі гайки DIN 466 за найнижчими цінами на метизному ринку. Після виробництва вся продукція проходить перевірку на якість і має відповідні сертифікати, а також гарантію від виробника. Ми співпрацюємо з багатьма компаніями, ви самі зможете вибрати спосіб доставки. Працюємо для вас!




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 7.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Крок різьби | 0.5 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








