Гайки М42 прорізні та корончасті ГОСТ 5919-73, DIN 937 з неіржавкої сталі А2 та А4
DIN 937 — гайка корончаста прорізна низька з метричною або дюймовою різзю. Тонкі прорізні гайки DIN 937 використовуються в машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислових і виробничих галузях спільно з болтами, гвинтами, шпильками з відповідним розміром різі. Часто використовуються в меблевому виробництві.
Корончаста низька гайка DIN 937 виробляється з вуглецевої сталі, неіржавкої сталі А2 та А4, латуні, пластмаси.
Гайки DIN 937 мають клас міцності 4, 5, 8, 10. Найчастіше гайки DIN 937 з вуглецевої сталі оцинковані.

Розміри корончастих гайок М42, виготовлених за ГОСТ 5919-73 (в мм)
|
Розмір під ключ |
s |
65 |
|
|
Висота |
h |
23 |
|
|
Діаметр описаного кола |
е |
71.3 |
|
|
Ширина прорізу |
n |
9.0 |
|
|
Діаметр коронки |
D |
58 |
|
|
Діаметр фаски |
da |
не менш ніж |
42 |
|
не більш ніж |
45.4 |
||
|
|
dw |
не менш ніж |
59.9 |
|
Відстань від опорної поверхні до основи прорізу f і коронки m |
|
14 |
|
|
Теоретична маса 1000 гайок у кг |
Виготовлення 1 |
378.210 |
|
|
Виготовлення 2 |
324.160 |
||
Вартість, варіанти фасування та іншу цікаву інформацію про тонкі прорізних гайках DIN 937 уточнюйте в наших менеджерів.


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Корончата (прорізна) |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Ширина | 71.3 мм |
| Висота | 23 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 65 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








