Гайки М27 прорізні та корончасті ГОСТ 5919-73, DIN 937 з неіржавкої сталі А2 та А4
Сфера застосування: Гайка DIN 937 (ГОСТ 5932, 5919, ISO 7038) використовується переважно в машинобудуванні, приладобудуванні, промислових і виробничих галузях.
Опис: Гайка DIN 937 корончаста низька до М10 — прорізна шестигранна, під шплінт. Оцинкована гальванічним методом і виготовлена з вуглецевої сталі, неіржавкої сталі, різних сплавів, латуні. Гайка DIN 937 має клас міцності — 14Н, 17Н, 22Н.
Особливості: Шестигранні гайки DIN 937 призначені переважно під час кріплення вузлів і деталей, які вимагають частого відгвинчування та загвинчування, де часто псується різь.
Аналоги: ГОСТ 5932, 5919, ISO 7038

Розміри корончастих гайок М27, виготовлених за ГОСТ 5919-73 (в мм)
|
Розмір під ключ |
s |
41 |
|
|
Висота |
h |
17 |
|
|
Діаметр описаного кола |
е |
45.2 |
|
|
Ширина прорізу |
n |
5.5 |
|
|
Діаметр коронки |
D |
38 |
|
|
Діаметр фаски |
da |
не менш ніж |
27 |
|
не більш ніж |
29.2 |
||
|
|
dw |
не менш ніж |
38.3 |
|
Відстань від опорної поверхні до основи прорізу f і коронки m |
|
11 |
|
|
Теоретична маса 1000 гайок у кг |
Виготовлення 1 |
116.110 |
|
|
Виготовлення 2 |
103.260 |
||
Вартість, варіанти фасування та іншу цікаву інформацію про тонкі прорізних гайках DIN 937 уточнюйте в наших менеджерів.


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Корончата (прорізна) |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Ширина | 45.2 мм |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








