Гайки М12 прорізні та корончасті ГОСТ 5919-73, DIN 937 з неіржавкої сталі А2 та А4
DIN 937 — гайка корончаста прорізна низька з метричною або дюймовою різзю. Тонкі прорізні гайки DIN 937 використовуються в машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислових і виробничих галузях спільно з болтами, гвинтами, шпильками з відповідним розміром різі. Часто використовуються в меблевому виробництві.
Корончаста низька гайка DIN 937 виробляється з вуглецевої сталі, неіржавкої сталі А2 та А4, латуні, пластмаси.
Гайки DIN 937 мають клас міцності 4, 5, 8, 10. Найчастіше гайки DIN 937 з вуглецевої сталі оцинковані.

Розміри корончастих гайок М12, виготовлених за ГОСТ 5919-73 (в мм)
|
Розмір під ключ |
s |
18 |
|
|
Висота |
h |
10 |
|
|
Діаметр описаного кола |
е |
19.9 |
|
|
Ширина прорізу |
n |
3.5 |
|
|
Діаметр фаски |
da |
не менш ніж |
12 |
|
не більш ніж |
13.0 |
||
|
|
dw |
не менш ніж |
16.6 |
|
Відстань від опорної поверхні до основи прорізу f і коронки m |
|
6.0 |
|
|
Теоретична маса 1000 гайок у кг |
Виготовлення 1 |
13.129 |
|
|
Виготовлення 2 |
11.096 |
||
Вартість, варіанти фасування та іншу цікаву інформацію про тонкі прорізних гайках DIN 937 уточнюйте в наших менеджерів.


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Корончата (прорізна) |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Ширина | 19.9 мм |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 18 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








