Гайки М8 прорізні та корончасті ГОСТ 5919-73, DIN 937 з неіржавкої сталі А2 та А4
Сфера застосування: Гайка DIN 937 (ГОСТ 5932, 5919, ISO 7038) використовується переважно в машинобудуванні, приладобудуванні, промислових і виробничих галузях.
Опис: Гайка DIN 937 корончаста низька до М10 — прорізна шестигранна, під шплінт. Оцинкована гальванічним методом і виготовлена з вуглецевої сталі, неіржавкої сталі, різних сплавів, латуні. Гайка DIN 937 має клас міцності — 14Н, 17Н, 22Н.
Особливості: Шестигранні гайки DIN 937 призначені переважно під час кріплення вузлів і деталей, які вимагають частого відгвинчування та загвинчування, де часто псується різь.
Аналоги: ГОСТ 5932, 5919, ISO 7038

Розміри корончастих гайок, виготовлених за ГОСТ 5919-73 (в мм)
Гайка М8 має різь великого (1.25 мм) або дрібного (1 мм) кроку та 6 радіальних прорізів.
|
Розмір під ключ |
s |
13 |
|
|
Висота |
h |
7 |
|
|
Діаметр описаного кола |
е |
14.2 |
|
|
Ширина прорізу |
n |
2.5 |
|
|
Діаметр фаски |
da |
не менш ніж |
8 |
|
не більш ніж |
8.75 |
||
|
|
dw |
не менш ніж |
11.7 |
|
Простір від опорної поверхні до основи прорізу f і коронки m |
|
4.0 |
|
|
Теоретична маса 1000 гайок у кг |
|
4.789 |
|
Вартість, варіанти фасування та іншу цікаву інформацію про тонкі прорізних гайках DIN 937 уточнюйте в наших менеджерів.


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Корончата (прорізна) |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Ширина | 14.2 мм |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








