Гайка М36 DIN 980 самостопорна з неіржавкої сталі А2 та А4

У багатьох галузях виробництва потрібні особливі металеві елементи, здатні витримувати великі силові навантаження. До такихметів із повною впевненістю належить гайка DIN 980.
За конструктивним задумом металевий кріпильний виріб представляє гайку незвичайної геометричної форми. У неї сильно скошені боки. Для фахівця «косяк» може розповісти про багато. Наприклад, про те, що метіз є із розряду кріпильних деталей, які самостопоряться. Тобто для цього гайка не потребує додаткових шайбів із «усами» тощо. Саме косина її боків чудово фіксує деталь у тому положенні, яке вимагає технологічна схема її кріплення. Метиз суцільнометалевий із нестандартною різзю.
Для виробництва DIN 980 використовують сталі 8.8 з гальванічним цинковим покриттям, а також із «неіржавок» класу А2 і А4. Саме підбір якісного матеріалу дає можливість метизним вітчизняним і закордонним підприємствам створювати металеві кріпильні деталі з високими експлуатаційними характеристиками. Вони можуть «працювати» як у звичайних умовах, так і в середовищах підвищеної вологості, кислотності. Практично не реагують на вплив солей тощо.
Як показала практика використання металізав, гайка шестигранна у своєму більшості застосовується в приладобудуванні, машинобудуванні, будівельній галузі. А також у суднобудуванні та в інших галузях виробництва. Може використовуватися зі шпильками, болтами, гвинтами. Це надійний кріпильний металевий виріб, який не вимагає додаткових деталей під час поставлення його в робоче положення. Отже, заощаджується час і гроші. Використання самоконтрастної гайки приносити тільки позитивний економічний ефект.

Технічні характеристики гайки М36 DIN 980:
Р — крок різі — 4 мм;
h — висота гайки — 36 мм;
S — розмір під ключ — 55 мм.
Теоретична маса однієї гайки - 384 г.
Компанія «М-Фреп» пропонує широкий вибір самоконтрольних гайок DIN 980 з неіржавкої сталі, з номінальними діаметрами різі від М4 до М36. У нас ви знайдете якісне кріплення за низькими цінами. Виконуємо замовлення в стислі терміни, щоб ви отримали свій товар якомога швидше. Доставляємо метизи на всій території України. Чекаємо на ваші дзвінки!


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 36 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








