Гайка М3 DIN 929 шестигранна приварна з неіржавкої сталі А2 і А4
Сфера застосування: Шестигранна гайка DIN 929 застосовується у виробництві машин, приладів, у будівельній галузі. Найчастіше приварні гайки використовуються в вузлах із підвищеним вібраційним навантаженням або приварюються до тонких елементів конструкції, на яких неможливо підготувати отвір із різзю.
Опис: Гайка DIN 929 має шість граней і різь різних розмірів. Гайки встановлюють методом приварювання до металевих поверхонь із тонкою стінкою, там, де за технологією важко зробити отвір. Шестигранна гайка DIN 929 виготовляється з неіржавкої сталі, гайка має стандартну різь і дрібну різь.
Особливості: За технічними характеристиками гайка DIN 929 шестигранна приварна забезпечує надійність і міцність кріплення, стійка до впливу корозії, добре переносить перепади температур.

Характеристики приварної гайки М3 DIN 929:
|
Характеристики |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різі |
P |
0.5 |
|
|
Діаметр виступу |
d2 |
4.5 |
|
|
Висота виступу |
h1 |
max |
0.55 |
|
min |
0.45 |
||
|
Висота виступів для зварювання |
h2 |
max |
0.25 |
|
min |
0.15 |
||
|
Висота гайки |
m |
3 |
|
|
Розмір під ключ |
S |
7.5 |
|
|
Теоретична маса однієї гайки |
0.8 (г) | ||
Компанія «М-Фреп» пропонує приварні гайки шестигранної форми DIN 929 зі сталей марок: 10, 20, 08Х13. Є широкий вибір метизів власного виробництва: болти, гвинти, гайки. Виготовляє продукцію на замовлення за наданих кресленнями. Наші менеджери проконсультують вас із будь-яких питань.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна приварна |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Ширина | 7.5 мм |
| Висота | 3 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 7.5 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
- Ціна: 888 ₴







