Гайка М8 DIN 928 квадратна приварна неіржавка
Сфера застосування: Гайки DIN 928 застосовують у виробництві методом приварювання до тонкостінних металевих поверхонь, де немає можливості зробити отвір. Приварні гайки створюють нероз'ємне, але дуже надійне з'єднання, завдяки чому їх використовують під час будівництва мостів або висотних конструкцій із металу.
Опис: Приварна гайка DIN 928 має квадратну форму. У верхній частині є невеликі виступи в кутах, що є відмітною рисою від інших гайок. Виготовляється з неіржавкої сталі А 2 і А4
Особливості: Гайка DIN 928 квадратна приварна покликана зміцнити з'єднання деталей, там, де це важко зробити. Забезпечує надійність і довговічність кріплення.

Характеристики приварної гайки М8 DIN 928:
|
Характеристики |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різі |
P |
1.25 |
|
|
Діаметр виступу |
d4 |
12.8 |
|
|
Висота виступу |
h2 |
max |
2 |
|
min |
1.1 |
||
|
Висота виступів для зварювання |
h1 |
1 |
|
|
Висота гайки |
m |
6.5 |
|
|
Розмір під ключ |
S |
14 |
|
|
Теоретична маса однієї гайки |
7.02 (г) | ||
Компанія «М-Фреп» пропонує приварні гайки квадратної форми DIN 928 зі сталей марок: 10, 20, 08Х13. Є широкий вибір металітів власного виробництва: болти, гвинти, гайки. Виготовляє продукцію на замовлення за наданих кресленнями. Наші менеджери проконсультують вас із будь-яких питань.


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Квадратна |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 6.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 14 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
- Ціна: 888 ₴







