Гайка М5 DIN 928 квадратна приварна неіржавка
Гайка приварна DIN 928 має квадратну форму та внутрішню різь. Відмітною конструкційною особливістю цієї гайки є наявність витичних кінчиків на торцевій грані гайки. Застосовується для отримання нарізного отвору в металі способом приварювання гайки до основи. Виконання цього завдання є актуальним для машинобудування та будівельного виробництва. Приварна квадратна гайка є альтернативою запресовному кріплення й іншим методам створення нарізного отвору в тонкостінних металевих конструкціях.
Технологія приварювання гайки до основи здійснюється конденсаторним способом. Перед нею попередня підготовка поверхні металу, зачищення від іржі та забруднень, а також створення отвору в металі. Після закінчення підготовчих операцій здійснюється приварювання гайки до металевої основи заготівки. Приварна квадратна гайка зазвичай виготовляється зі сталі St.

Характеристики приварної гайки М5 DIN 928:
|
Характеристики |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різі |
P |
0.8 |
|
|
Діаметр виступу |
d4 |
8.2 |
|
|
Висота виступу |
h2 |
max |
1.5 |
|
min |
0.6 |
||
|
Висота виступів для зварювання |
h1 |
0.8 |
|
|
Висота гайки |
m |
4.2 |
|
|
Розмір під ключ |
S |
9 |
|
|
Теоретична маса однієї гайки |
1.78 (г) | ||
Компанія «М-Фреп» пропонує приварні гайки квадратної форми DIN 928 зі сталей марок: 10, 20, 08Х13. Є широкий вибір металітів власного виробництва: болти, гвинти, гайки. Виготовляє продукцію на замовлення за наданих кресленнями. Наші менеджери проконсультують вас із будь-яких питань.


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Квадратна |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 4.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 9 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
- Ціна: 888 ₴







