Гайка М12 сполучна подовжена DIN 6334 з неіржавкої сталі А2 та А4
Згідно з німецьким стандартом якості DIN 6334 висока сполучна гайка є подовженим шестигранником для кріплення відразу двох болтів — по одному з кожного зі сторін. Метизи цього виду купуються в тандемі з іншими кріпильними виробами: болтами, шпильками і т. д. − для створення надійного скріплення в деталях із різзю.
Перехідні гайки ДІН 6334 виробляються з вуглецевої сталі або неіржавкої А2 і А4. На готові вироби наноситься антикорозійне покриття методом гарячого оброблення.
Сфери застосування подовжувальних (високих) гайок:
- виробництво верстатів,
- машинобудування,
- автомобілебудування.

Технічні характеристики гайки М12 DIN 6334:
Висота сполучної гайки М12 становить 36 мм;
розмір під ключ — 19 мм:
теоретична маса однієї гайки — 58 г.
Додаткові відомості про гайки завжди можна отримати в кваліфікованих менеджерів компанії «М-Фреп».



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна висока |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Ширина | 21.16 мм |
| Висота | 36 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
- Ціна: 888 ₴






